Як застосовується катодний захист від корозії в нейтральних середовищах

portfolio-detail-img
Катодний захист від корозії - це один з основних типів захисту готових виробів та споруд із різних металів від несприятливого впливу корозії.

Коли метал, вироби, що захищається, не схильний до пасивації, тоді в основному використовують електрохімічний катодний захист від корозії.

В результаті застосування даного методу захисту, корозія конструкції або виробу, що захищається, практично відсутня. Анод поступово руйнується замість металевої поверхні та його заміняти з деякою періодичністю. Все це завдяки наступним діям. До анода приєднується позитивний полюс джерела струму. Від негативного полюса до металевого виробу, що захищається, приєднується зовнішній електричний струм, який своїм впливом поляризує катодні зони корозійних елементів.

Катодний захист застосовується як самостійний, і додатковий вид корозійного захисту.

Катодний захист від корозії може застосовуватись у кількох варіаціях:

 - протекторний захист - контакт з металом, поверхні, що захищається, у якого в даному середовищі потенціал корозії більш електронегативний;
 - уповільнення виконання катодного процесу;
 - поляризація від зовнішнього джерела постійного струму;

Як зовнішнє джерело електричного постійного струму застосовують станції катодного захисту. До складу цих станцій входить перетворювач, анодні заземлювачі, струмопідведення до металевого виробу, що захищається, анодний кабель і електрод порівняння.

Завдяки своїй високій ефективності катодного захисту від корозії є дуже популярним та затребуваним методом захисту металевих споруд.
call-icon

Телефон

+38 067 776 18 62

map-icon

Місцезнаходження

35331, Рівненська обл., Рівненський р-н,
с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, б. 3А

envelope-icon

Email

eksimlegal@gmail.com