Графітопластові заземлювачі комплектні (глибинні)

Конструкція:

ГЗК(Г) – конструкція, яка збирається і складається з ГЗК анодів, що розташовані в спеціальному каркасі, який формує блоки, які, у свою чергу, збираються в «гірлянду» та опускаються у вертикальну свердловину, а вільний простір наповнюється вуглеводною засипкою АЗВ, КМА, коксом чи ґрунтом. У процесі експлуатації корпус заземлювача швидко розчиняється.

   

 

1- Графітопластовий заземлювач ГЗК (Г); - Фіксуюча обойма; 3 - Несучий каркас зі з’єднувальним вузлом; 4 - Кабель; 5- Вуглеводна засипка чи ґрунт; 6 - Покриття; 7 -Гравій; - Ґрунт. 

Блоки заземлювача збираються у заводських умовах та поставляються замовникам повністю готовими до монтажу. Блоки з’єднуються між собою безпосередньо під час монтажу заземлювача у свердловині. Склад глибинного заземлювача, який в основному складається з заземлювача ГЗК (Г), – кількість блоків, довжина кабелю приєднання – визначається замовником згідно з проектом катодного захисту. 

Технічні характеристики глибинного заземлювача


Основні модифікації глибинних графітних заземлювачів ГЗК (Г)  

Експлуатаційні характеристики глибинних графітопластових заземлювачів ГЗК(Г) відповідають своїм підповерхневим аналогам ГЗК.

Детальніша інформація надається за вимогою замовника.

call-icon

Телефон

+38 067 776 18 62

map-icon

Місцезнаходження

35331, Рівненська обл., Рівненський р-н,
с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, б. 3А

envelope-icon

Email

eksimlegal@gmail.com